خانواده مهدوی

خانواده مهدوی (3)

مرداد 11, 1396

خانواده ی مهدوی من

نوشته شده توسط منتشرشده در خانواده مهدوی

خانواده کوچک ترین نهاد اجتماعی است که نقش بالنده و اساسی در تکوین جامعه دارد. لذا برای تشکیل یک جامعه زمینه ساز ابتدا باید زیرساخت های آن را در خانواده ایجاد نمود.

در حقیقت خانواده بعنوان مؤثرترین عامل ترویج فرهنگ در جوامع نقش اساسی را در زمینه سازی و نیل به حکومت جهانی مورد آرزوی همه منتظران منجی بشریت داراست.

خرداد 15, 1396

تربیت نوجوان مهدوی

نوشته شده توسط منتشرشده در خانواده مهدوی

یکی از رسالت های تربیتی خانواده های مهدوی تربیت نسل مستعد و مهیا از نظر علمی و عملی برای یاوری و اجرای منویات امام زمان علیه السلام است. خانواده مهدوی باید کانون تربیت سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و عهده دار پرورش یاران جان بر کف باشد.

ارديبهشت 18, 1396

تربیت در عصر ظهور

منتشرشده در خانواده مهدوی

بشر در چندين قرن اخير، براي آسايش تن، هر چه فرمول اقتصادي و سياسي و هر چه امکانات علمي و تکنيکي در اختيار داشته، به استخدام در آورده است تا شايد بتواند آسايش اين جهاني انسان را بدو باز گرداند. حال آن که او، پس از اين همه تلاش، هيچ گونه آرامشي در خود نمي يابد.

انسان امروز؛جهان را تنگ و تاريک و سرد مي بيند و در آن احساس حقارت و پوچي مي کند و اين حالت به اعتقاد منتقدان درون اين نظام (انسان محوري و انسان مداري)، جز به نابودي انسان نمي انجامد.

 

برای تو...

جمعه ها طبع من احساس تغزل دارد
ناخودآگاه به سمت تو تمایل دارد
بی توچندیست که درکارزمین حیرانم
مانده ام بی تو چرا باغچه ام گل دارد
شاید این باغچه ده قرن به استقبالت
فرش گسترده و در دست گلایل دارد

درباره‌ی استاد

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالکریم حسینی؛ متولد 1350

حدود 10 سال است که ایشان در مباحث مهدویت به صورت حرفه ای وارد شده اند و از فارغ التحصیلان مرکز تخصصی مهدویت قم هستند.

استاد و مبلغ مباحث مهدویت در حوزه های علمیه، دانشگاه ها، مدارس، مساجد، نهادها و ارگان های مختلف و همچنین از مبلغین بین المللی می باشند که در کشورهای گوناگون ازجمله: آلمان، استرالیا، انگلستان، هلند و... تجربه تبلیغ دارند، همچنین در تولید محتوایی برنامه های رادیویی و تلویزیونی مهدویت و احکام نیز همکاری بسزایی دارند. تحصیلات استاد، معادل کارشناسی ارشد در رشته مهدویت و معادل دکتری در فقه و اصول است.

abdolkarim hoseini