تنها راه - Super User
Super User

Super User

شنبه, 30 ارديبهشت 1396 ساعت 07:31

اوج هنرنمایی خدا

مگر ممکن است زیباتر و دوست داشتنی تر از خدا چیزی باشد؟

چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 ساعت 07:11

کیمیاگری نماز

 کیمیاگری نماز


نماز عروج به قبله ی رفیع انسانیت است که تعالی روح ،کسب مکارم اخلاقی و دوری از فساد و تباهی از رهگذر آن حاصل آید در حقیقت این نماز است که مس وجود آدمی را به طلای ناب و خالص مبدل ساخته و او را به مرتبه ای می رساند که شایسته ملاقات خدای تبارک و تعالی گردد.اما آنچه باید ملاحظه شود این است که آیا تنها خواندن نماز آن هم بی حضور قلب چنین اثری روی انسان دارد ؟
همانگونه که در فصل های گذشته گفتیم اقامه نماز کیمیاگر ،نیازمند اقداماتی در ابتدا و در حین نماز و بعد آن است تا اثر واقعی نماز محقق شود.

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 11:29

تربیت در عصر ظهور

بشر در چندين قرن اخير، براي آسايش تن، هر چه فرمول اقتصادي و سياسي و هر چه امکانات علمي و تکنيکي در اختيار داشته، به استخدام در آورده است تا شايد بتواند آسايش اين جهاني انسان را بدو باز گرداند. حال آن که او، پس از اين همه تلاش، هيچ گونه آرامشي در خود نمي يابد.

انسان امروز؛جهان را تنگ و تاريک و سرد مي بيند و در آن احساس حقارت و پوچي مي کند و اين حالت به اعتقاد منتقدان درون اين نظام (انسان محوري و انسان مداري)، جز به نابودي انسان نمي انجامد.

 

برای تو...

جمعه ها طبع من احساس تغزل دارد
ناخودآگاه به سمت تو تمایل دارد
بی توچندیست که درکارزمین حیرانم
مانده ام بی تو چرا باغچه ام گل دارد
شاید این باغچه ده قرن به استقبالت
فرش گسترده و در دست گلایل دارد

درباره‌ی استاد

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالکریم حسینی؛ متولد 1350

حدود 10 سال است که ایشان در مباحث مهدویت به صورت حرفه ای وارد شده اند و از فارغ التحصیلان مرکز تخصصی مهدویت قم هستند.

استاد و مبلغ مباحث مهدویت در حوزه های علمیه، دانشگاه ها، مدارس، مساجد، نهادها و ارگان های مختلف و همچنین از مبلغین بین المللی می باشند که در کشورهای گوناگون ازجمله: آلمان، استرالیا، انگلستان، هلند و... تجربه تبلیغ دارند، همچنین در تولید محتوایی برنامه های رادیویی و تلویزیونی مهدویت و احکام نیز همکاری بسزایی دارند. تحصیلات استاد، معادل کارشناسی ارشد در رشته مهدویت و معادل دکتری در فقه و اصول است.

abdolkarim hoseini